2-godzinny teledysk: Bad Boys /+KONKURS/ [PL/ENG SUB]

2-godzinny teledysk: Bad Boys /+KONKURS/ [PL/ENG SUB]

Bad Boys został zrealizowany w 1995r. przez reżysera dobrze rozumiejącego kino rozrywkowe i kino akcji. Michael Bay to uznany reżyser, któremu producenci chętnie powierzają wysokobudżetowe produkcje. Ma na swoim koncie takie hity, jak: Armageddon, Twierdza, Pearl Harbor, Transformers. Bad Boys był filmem, który pokazał światu możliwości tego reżysera.
W tym odcinku przedstawiam pomysł Baya na film Bad Boys. Tym pomysłem było stworzyć film na styl teledysku. Reżyser wykorzystuje wiele technik realizacyjnych, z których korzystali twórcy teledysków. Zdjęcia, światło, kolor czy montaż przypominają popularne teledyski lat 90. ubiegłego wieku.

Tutaj odkrywam sztuczki filmowców podczas nagrywania dzieci:

Tutaj zdradzam techniki tworzenia Top Gun z 1986r.:

Tutaj możesz zobaczyć, co robią filmowcy, aby zwiększyć dynamikę filmu:

Tutaj zobaczysz, jak filmować bohateraw filmie, by budził strach:

Tutaj omawiam zastosowanie bardzo statycznych zdjęć w filmie:

Zasady konkursu:
Wybrane zostają 2 komentarze pod filmem. Przy publikacji kolejnego filmu ogłoszone zostanie w opisie filmu, czyje komentarze zostały wybrane. Te osoby muszą zgłosić się do mnie (email: szymkolodziejczyk@gmail.com) i otrzymają wybraną płytę z filmem lub muzykę filmową z puli płyt konkursowych. Należy zgłosić się w ciągu 7 dni od ogłoszenia wybrańców. Wysyłka tylko na terenie Polski.

Wyniki konkursu:
A obecni wybrani to: XxX Jaws oraz JJ! Odezwijcie się drogą mailową do mnie, a prześlę wam listę filmów, jakie są do wybrania! Dzięki za komentarze!

Polub Fanpage i komentuj posty, a także wyrażaj swoją opinię:

Obserwuj mojego Twittera, a poczytasz o moim zdaniu nt. filmów:

Obserwuj Insta, bo tam daję dużo zdjęć z mojego “filmowego życia”:

#BadBoys #SztuczkiFilmowe #Teledysk #TrikiFilmowe